Important notice

***
It’s not a joke..

Note! This notice is addressed to persons who want to destroy my public opinion in Poland, they do all to damage my work, life, company, social opinion, so in last year, in september I filed to the Warsaw Prosecutor’s office – second notification of the possibility of committing a crime.

Note! No polish language.
No trudne dziecko, no hitlery roku, no po co te listy itp., PAJACE.
Sami jesteście świrami, alkoholikami, cwelami, czcicie banderę, działacie na lewo, na ręcznym, niewolnicy, za darmo. Kto “mówi do siebie, nie ma nikogo, zamyka ludzi”, jest “hitler, faszysta, jemu nikt nie pomoże, prowadzi zakład pogrzebowy, wojna światów, cegłówka mu na głowę upadła, mój synek, mój syn, jedzie na ręcznym, wszystko ma na lewo, mówi do siebie, odciął się podczas remontu łazienki, pociął się, firma mu upadła, alkoholik, matka mu umarła, „a jaka atmosfera”, zakrywa dochody, wywołuje wojny, głową macha, prowadzi nielegalną działalność, działa na lewo, wszystko na lewo, dziwny on jest, ma żółte papiery, sprzedaje narkotyki, ksiądz komornika, ma durny łeb, zdrajcy narodu, wałęsa, to ten order, stanowi zagrożenie bezpieczeństwa dla innych ludzi, organizuje pogrzeby, nakłania innych do samobójstwa, pisze do prokuratury jakieś głupoty, wysiadł psychicznie podczas remontu łazienki, sekta, ma brudne ręce, kogoś pociął, zabił, pociął jakąś panienkę, odciął się, robi awantury, co to za firma z komputera, nikt tak długo nie szuka pracy jak on, znowu się zwolnił, ciągle się boi, samobójca, morderca, ale łeb, ma opóźnienia, tak się wku….ił że założył działalność, klientów mi/nam pozabierał, to ten muzyk, to ten aktor” itd. itp.?
Leczcie się od d.. strony, popaprańcy, bo na głowę za późno. Zostało w tej sprawie złożone zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa, wniosek o ściganie i zapłacicie za to co zrobiliście!
***
Uwaga! Powyższy tekst tyczy się określonego kręgu osób,
które najprawdopodobniej poprzez bezprawne użycie mojego wizerunku oraz danych osobowych przedsiębiorcy, tj. moich danych
gdzieś w mediach (Internet, Facebook itp.?), a także pomówienia, zniewagi, rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji o mnie i firmie oraz tzw. działanie nieuczciwej konkurencji usiłowały zepsuć mojej osobie opinię w Polsce.

Jeżeli ktoś z Państwa posiada w tej sprawie jakieś istotne informacje, zdjęcia, link do strony itp., proszę o pilny kontakt, gdyż według Policji powyższe określono jako m.in. “kierowanie spojrzeń”, “wypowiadanie słów” oraz wydano postanowienie niezgodne ze złożonym zawiadomieniem, na co oczywiście złożyłem zażalenie.

Refusal to start proceedings investigation2019 "Directing a look / a gaze, speaking words"?

My answer to refusal to start proceedings investigation2019. Intolerance / Moja odpowiedź na postanowienie o odmowie wszczęcia dochodzenia2019. Brak tolerancji :)
MY ANSWER TO REFUSAL TO START PROCEEDINGS INVESTIGATION2019. INTOLERANCE / Moja odpowiedź na postanowienie o odmowie wszczęcia dochodzenia. brak tolerancji 🙂

Osoba/osoby która/e były tego inicjatorami jest/są ciężko chorym psychopatą, o ile ktoś mu/im jeszcze pomoże, albowiem teksty m.in. “mój syneczek, mój synek, mój syn, dziecko” rzucane pod moim adresem oraz machanie głową na mój widok przez innych ludzi podczas poruszania się po Warszawie, zapewne na ich/jego polecenie czy też z powodu ich/jego urojeń – świadczą iż zapewne uległ wypadkowi na głowę, bądź amputowano mu przyrodzenie i stąd owe sytuacje.
Dodam, że napewno żadna z tych osób nie jest moim ojcem, ponieważ mój ojciec nie żyje od 2007 roku i jak mniemam powyższe może mieć związek z inną, sporą sprawą zgłoszoną do Prokuratury (m.in. przeciwko byłemu funkcjonariuszowi publicznemu oraz wierzycielom, o czyny z art. 231 § 2 kk, art. 131 § 2 kk, art. 115 § 12 kk, art. 191 § 2 kk, art. 286 § 1 kk, art. 13 § 1 kk w zw. z art. 286 § 1 kk, art. 271 § 1 kk i inne, więcej na https://zkrzywej.pl/aktualnosci LUB (jeśli nie działa) na
https://kierowaniespojrzen.waw.pl/aktualnosci/
– serwis zkrzywej.pl ze względu na doświadczenia życiowe był pomysłem na drugą działalność, a według pewnej mocno inteligentnej osoby, to były “narkotyki przez Internet”, “Biblia Szatana”, “sekta” :D) – w której jestem pokrzywdzonym i nadal walczę o sprawiedliwość, gdyż organ do którego przekazano sprawę właściwie nie zrobił nic, w tym nie przesłuchał wszystkich wskazywanych i innych możliwych świadków, pomijając i uznając za nieistotne kilkadziesiąt podniesionych kwestii – wydał dopiero w 7-ym miesiącu od zawiadomienia – postanowienie o wszczęciu śledztwa, a następnie krzywdzące moją osobę postanowienie o umorzeniu śledztwa, które następnie Sąd rozpatrujący zażalenie podtrzymał, uzasadniając, m.in. iż złożone wraz z zawiadomieniem liczne dowody nieprawidłowości oraz podniesione w oparciu o opinie radców prawnych kwestie – to wywody i polemika, że nie odniosłem żadnej szkody
– w sytuacji gdy należało przyjąć odmienne stanowisko, nie doszło
do przedawnienia karalności wszystkich zgłoszonych
w zawiadomieniu czynów itd.
***
W całej tej sprawie zgłoszonej do Prokuratury nie chodzi tylko o żądania, odszkodowanie, roszczenia, ale również o to w jaki sposób postępowały pewne osoby z moim ciężko chorym wówczas ojcem, w sytuacji zagrożenia jego życia, leczonej u niego jednocześnie choroby zakrzepowo-zatorowej i nowotworowej – i co te sytuacje spowodowały, a według nas przyczyniły się do jego wcześniejszej śmierci.. Mimo stanu zdrowia – on się nie poddawał do samego końca, mimo wielu błędów, które popełnił w życiu, które miały wieloletni wydźwięk na moje życie, jak i życie mojej matki – ojciec starał się mi pomagać w prowadzonej z nim wówczas firmie do swoich ostatnich dni, również po chemioterapii pracować nadal fizycznie – i wiedzą o tym osoby, które go ceniły, które z nami współpracowały, przez co, w jego pożegnaniu uczestniczyła większość firm poligraficznych z Zielonej Góry i okolic.
Żadną siostrą dla mojego ojca była jego siostra, nigdy jej nie było w istotnych w jego życiu wydarzeniach, podczas jego pobytów w szpitalach, tak samo co do jej matki, tj. mojej babci, nad którą to ja sprawowałem ponad 10 lat opiekę prawną, a nie jej córeczka, pozująca na nieskalaną.
Co mogą wiedzieć osoby o nim i o mnie, których wówczas przy nas nie było? Co mogą wiedzieć o tym, o co tak naprawdę obecnie nadal walczymy?
G…o wiecie, nie uczestniczyliście w żadnych wydarzeniach, więc jakieś marne wywody przygłupich dzieciaczków o atmosferkach itp., próby ośmieszenia mojej osoby, z polecenia jakiegoś zapijaczonego pseudobohatera o mini rozumku mam głęboko w d.., bo jest dla mnie nikim, jest marnym, słabym demagogiem, który sam się ciągle boi, wywołuje afery, wojny i usiłuje terroryzować innych, tak jak moją osobę nękać, za pomocą dźwięków podczas pracy różnych urządzeń elektrycznych (m.in. lodówka, komputer, telefon) imitujących często zapętlone słowa typu “mój syneczek, mój synek, mój dyrektor, wyjedź z tego kraju, pali kościoły”itp.
To są ciężko chorzy psychopaci.
***

mail do parafii z dnia 24012020 o tym że organizowałem pochówek itd.

To kto ma żółte papiery, kto głową macha? 😀 / Who has a yellow papers/documents, who waving his head? 😀
This message was sent to the church parish of a certain person, about her lies and about her probably revenge for our request to the court to investigate of unworthiness of inheritance. This request was later withdrawn.

***
– A Ty, “Mój synek, mój syneczek”, pseudobohaterku, zmień sobie pieluszkę, albo podpaskę, siusiumajtku, i nie mieszaj więcej tych psychotropów z wódką podczas pracy, bo masz po tym urojenia,
że nic mi się nie stało. Pluje na Twoją marność, Twoja pseudodziałalność i propaganda jest nielegalna, to wywody i polemika, bredzisz że to Tobie się należy, a tymczasem masz pełną pieluszkę od przekrętów i łamiesz konstytucję RP, bredzisz że jesteś zdrowy, ale to nieprawda, bo to Ty jesteś świrem, alkoholikiem, nierobem, masz wszystko na lewo, działasz na lewo, ciągle się boisz, bierzesz łapówki, a potem cedzisz że jesteś nieświadomy, ukrywasz dochody,

głową machasz jak piszesz donosy, mówisz do siebie,
że nie masz nikogo, masz żółte papiery, durny łeb, ciągle pociągiem jeździsz, nic nie umiesz i nic nie potrafisz.
Sam jesteś faszystą, hitlerem, zdrajcą narodu, mówisz że palisz kościoły, organizujesz pogrzeby i masz ch…a atmosferę
– Ty zniewieściała patologio. Wyjedź z tego kraju najlepiej, bo poziom twojej inteligencji na równi kibla, wskazuje iż za późno na leczenie, zwłaszcza z moich/naszych podatków.

- 18-21.10.2019 Rybie/Raszyn - "Kierowanie spojrzeń"? / "Directing a look / a gaze"? I don't think so..

– 18-21.10.2019 Rybie/Raszyn –
“Kierowanie spojrzeń”? / “Directing a look / a gaze”? I don’t think so..

Ze względu na to iż od września 2019 – dotychczas, w odróżnieniu od Prokuratury Krajowej, która bez opieszałości podjęła czynności – to Stołeczna Policja nie zrobiła w tej sprawie nic poza: a). usiłowaniem wprowadzenia mojej osoby w błąd, tym iż rzekomo informowałem o wydarzeniach do września 2018, co nie było zgodne z zawiadomieniem, które w ogóle zbagatelizowano oraz, b). znieważenie mojej osoby poprzez określenie o “kierowaniu spojrzeń” w postanowieniu o odmowie wszczęcia dochodzenia, a ponadto c). usiłowano zapisać w protokole przesłuchania mojej osoby – adnotacje o “głosach z tyłu” przez co znieważono moją osobę sugerowaniem problemów psychicznych i d). inne – wobec czego informuje, że jeżeli do godz. 24:00 w dniu 22-01-2020 Policja nic nie zrobi z tą sprawą – i nadal będę nękany – zarówno podczas dnia, jak i nocy, m.in. podczas odsłuchiwania muzyki na telefonie oraz komputerze tekstami w tle o treści “mój synek, mój syneczek, głową macha, za darmo, mówi do siebie” itp., za pomocą dźwięków podczas pracy innych urządzeń itd., rzucanych pod moim adresem słów wypowiadanych przez nieznane mi osoby podczas poruszania się po Warszawie itd. – to zgłoszę tę sprawę poza PL, a jak nie ja – to zrobi to ktoś inny, takie sprawy jak spyphone to nie nowość dla mnie.
Chronicie d przestępcom, broniąc ich że byli nieświadomi, przy pominiętych i uznanych za nieistotne – kilkudziesięciu wątkach, dowodach itd., a pokrzywdzonych nękacie? Rewelacyjny wymiar sprawiedliwości.. To do czego doszło w roku 2018, jaki w zeszłym 2019 roku w obu tych sprawach, to nie jest k… prawo i sprawiedliwość, a raczej legalne zabójstwo. Na co czekał prokurator prowadzący sprawę od marca do grudnia 2018, aż były komornik i inni uciekną za granice? Dlaczego nie przesłuchał świadków, pominął jawne dowody nieprawidłowości i wiele innych..? Może prokurator zapłaci sam teraz wszystko podwójnie z odsetkami za zaniechanie działania i swoje decyzje, skoro to żadne pieniądze dla niego..Przecież nie odniesie żadnej krzywdy, ani szkody..? Podobno w Polsce mamy prawo i sprawiedliwość..?


Dear sirs, Excuse me if my english in this notice isn’t perfect. If you see this message, you could to do something for me good – please report a illegal actions made I think by pis fanatics, maybe directly via Kaczynski’s hands – to the European Parliament, European Victim’s support or other institutions. They terrorizes my person every day, humiliates, sneer about my business activity, disseminates many false information about my person. I think someone used illegally my image and my personal data and I want to inform about possible stalking by instructions of someone sick, because polish Police from september 2019 did nothing in this case. Urgent. This not a joke. This is a polish law and european law breaking, breaking of civil code and acts of polish constitution.
I think that sick fanatics, maybe fascist, catholic or other humans from Poland still notoriously harassing my person in a different ways, ie. by words “child, difficult child, alcoholic, my son, my sonny, he close a humans, he have all on left illegal, hitler, sick head, freak, he have stupid head, he have yellow papers/documents, he talk to himself, nobody helps him, for free, he is still afraid, he organized funerals, he conductes illegal activity, he is danger for other humans, he burn churches” etc.
No one of those persons certainly isn’t my father, because my father is already dead. They tried to make from my person – mentally ill person, they written on the wall behind my last flat in Warsaw – words “tylko cwele czczą banderę”, which insinuate that my person is a fascist, but I’ve never had nothing in common with this. By someone false opinions, they try to quiet the case, cover up the case, they didn’t notify my person about the date of trial in court, although I were interested of my case and write proposal to the court, as well as they had my current correspondence address.
By instructions of someone sick, mentally ill person, i think politic, if they watched my person on the Warsaw city street – I don’t know why but they waving their heads and they write, I think on social media, i.e. Facebook? many false words about my person.
I think this situations are connected with the first notification of the possibility of commiting a crime, which in february 2018 I filed to the Prosecutor’s office from Zielona Góra city in Poland. In that case I indicate to the Prosecutor’s office about 7 possible crime allegations (ie. against a former public official and creditors with acts of polish criminal code, 231 § 2, 131 § 2, 115 § 12, 191 § 2, 286 § 1, article 13 § 1 with relation to the article 286 § 1, 271 § 1 and others, more on the https://zkrzywej.pl/aktualnosci
OR (if it doesn’t work) on the https://kierowaniespojrzen.waw.pl/aktualnosci/
– zkrzywej.pl website was an idea for the second activity,
due to my life experience, but according to very intelligent person, it were “drugs over the Internet”, “The Satanic Bible”, “sect”. 😀
For more than 12 months in two cases we think they didn’t nothing, they didn’t interview witnesses and other possible witnesses. They skips many relevant evidence, issues which we filed with a notification of the possibility of committing a crime, and by their opinion nothing happend and all is outdated. That’s untrue. We have find more possible facts a crime and we filed our appeals against the decisions of the Prosecutor’s office. In my case in november 2019 the court upheld Prosecutor’s office decison. The court write in a substantiation, that my relevant evidence and issues which were analyzed with lawyers – were deduces and polemics, so I filed next appeal against the decision of the Prosecutor’s office to the National Prosecutor’s Office in Warsaw, Poland. Problem is unsolved, the Police from Warsaw called my notification of the possibility of commiting a crime as a i.e. “kierowanie spojrzeń”, it means “directing a look / a gaze”, so I think this situations are directing by someone of our politics. Someone try to force me to leave, escape from Poland. Any assistance, I have not received any financial resources, nothing, same from advertised in polish media “Fundusz Sprawiedliwości” / “Justice Foundation” which is signatured by Polish Ministry of Justice, only short meetings with a lawyer.
I dont know, it’s true, really we have in Poland law and justice..?


W dniu dzisiejszym 28-01-2020, o powyższych sytuacjach została zawiadomiona partia rządząca PiS, prezydent RP, Urząd Ochrony Danych Osobowych, a wcześniej m.in. Europejski ośrodek ds. pomocy ofiarom przestępstw, Ośrodek Pomocy Ofiarom Przestępstw w Warszawie.
Nagle moje zażalenie na postanowienie o odmowie wszczęcia dochodzenia trafiło do Sądu.. To jednak można w tym kraju wyznaczyć szybko termin posiedzenia Sądu i zawiadomić o dacie/terminie..?
Bardzo ciekawe, że w Warszawie można, a poza – już nie..
***
Today 28-01-2020, about all of this situations I informed the ruling party of the PiS, the our President of the Republic of Poland, the Office for Personal Data Protection and earlier i.a. was notified european institution of help to victims of crime, Warsaw’s Centre for assistance of victims of crime.. Very much interesting. Suddenly, my complaint against the refusal to initiate investigation went sent to the court.. However, it’s possible in our country to speed set deadline case of the court, and to notify the victim about the date..? Very interesting that in Warsaw it is possible,
and besides Warsaw – no longer../


Odpowiedź z 21-05-2019 od prokuratora prowadzącego sprawę, na pismo pokrzywdzonego, tj. moje pismo z 18-03-2019 wysłane drogą elektroniczną podczas pobytu w Zielonej Górze w trakcie remontu, w którym informowałem o ponownym poczuciu zagrożenia spowodowanym opisywanymi sytuacjami. Odpowiedź odebrałem w Warszawie.

Odpowiedź z 21-05-2019 od prokuratora prowadzącego sprawę, na pismo pokrzywdzonego, tj. moje pismo z 18-03-2019 wysłane drogą elektroniczną podczas pobytu w Zielonej Górze w trakcie remontu, w którym informowałem o ponownym poczuciu zagrożenia, spowodowanym opisywanymi sytuacjami. Odpowiedź odebrałem w Warszawie..
Powyższe teksty oraz “odciął się”, “nie ma nikogo”, a później “mówi do siebie” itp. według mnie to było podżeganie..
***
Response from 21-05-2019 of the prosecutor leading the case to my person as a victim’s. My letter from 18-03-2019 was sent electronically during my stay in Zielona Góra, during the renovation, in which I informed about the re-sense of danger caused by the described situations. The answer I received in Warsaw.. The above texts in letter and distributed by someone words, I think in Internet, eg “he cut’s himself”, “he have nobody”, and later “he speaks to himself” etc.
in my opinion, it was incitement..

***
Szanowni Państwo,
postanowienie Policji z listopada 2019 o odmowie wszczęcia dochodzenia zostało przez Sąd podtrzymane, mimo że nie było zgodne z zawiadomieniem itd., wobec czego zostało przekazane do kancelarii Prezydenta RP wraz z wnioskiem o nałożenie obowiązku naprawienia szkody, przymusowe leczenie psychiatryczne sprawcy/sprawców bez jego/ich zgody, wnioskiem o zabezpieczenie majątkowe na poczet naprawienia szkody, publikację wyroku w mediach, w tym Internet – w języku polskim i angielskim itd.

Z powodu ostatnio krążących po Warszawie plotek, że rzekomo handluję marihuaną i ciągle jej używam – co nie jest prawdą – prócz w/w kancelarii Prezydenta RP, w dniu 25-03-2020 wystosowałem pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich, powiadomiłem również radio, a jako istotne pragnę zaznaczyć, że w okresie XI.2007-III.2018 sprawowałem opiekę prawną nad osobą ubezwłasnowolnioną całkowicie, więc oczywistym jest, że to są pomówienia,
o ile nie działanie tzw. nieuczciwej konkurencji, co też wskazywałem w zawiadomieniu z września 2019 o możliwości popełnienia przestępstwa złożonym do Prokuratury w Warszawie.

Czy polskiej Policji trzeba doprowadzić sprawcę wraz z dowodami,
zmusić go do przyznania się i dobrowolnego poddania karze?


***
Dear Sears,
the decision of the Police from November 2019 to refuse to open an investigation was upheld by the court, although it wasn’t in accordance with the notice, etc., so it was therefore forwarded to the Chancellery of President of the Republic of Poland together with an application for compensation for damages, forced psychiatric treatment of the offender/perpetrators without his/their consent, an application for financial security property against the estate for compensation for damages, publication of the judgment in the media, including the Internet in Polish and English language and others.

Due to false informations, rumors recently circulating in Warsaw Poland that I allegedly sell and use marijuana/drugs – which isn’t true – I notified about it Chancellery of President of the Republic of Poland, in 25-03-2020 I notified Ombudsman and locally radio. As important to me I must indicate that during the period XI.2007-III.2018 I exercised a legal care for a person who was completely incapacitated, so it is clear that all of these rumors are slanders, unless it isn’t an action of the so-called unfair competition, which I also pointed out in September 2019 in second notice of the possibility of committing a crime to the Prosecutor’s Office in Warsaw, Poland.

Does to the Polish Police a victim’s must bring / lead the perpetrator with evidence and to force him to award and voluntarily subjecting to punishment?

***
W dniu dzisiejszym, tj. 07-04-2020 otrzymałem odpowiedź Prokuratora Rejonowego w Zielonej Górze, w której to twierdzi że podnoszone przeze mnie a pominięte i uznane za nieistotne przez prokuratora, który w grudniu 2018 wydał postanowienie o umorzeniu śledztwa – kilkadziesiąt kwestii popartych dowodami, wskazana możliwość zaistnienia innych czynów zabronionych oraz nie wydanie postanowień zawiadamiającym przez ok 12 miesięcy łącznie w dwóch sprawach, naruszenie przepisów postępowania czy też zaniechanie działania – nie ma znaczenia dla wydanych wcześniej postanowień, przez co nie widzi powodu do prowadzenia postępowań z naszego zawiadomienia, gdyż w jego ocenie nie przedłożyłem ani nie wykazałem żadnych istotnych okoliczności ani dowodów mających wpływ na treść wydanych postanowień 😀
A te ponad 300 stron A4 z dowodami, które dostaliście z Prokuratury Krajowej w Warszawie, to co? A ci nieprzesłuchani a wskazani, jak i nie wskazani możliwi świadkowie i inne, to co?
Czyżby koronawirus na oczy padał?

***

Today, i.e. 07-04-2020 I received the response of the District Prosecutor from Zielona Góra city. They claim that the alleged, omitted and considered irrelevant dozens of issues supported by evidence, the indicated possibility of other criminal acts and the non-provision of provisions notifying approximately 12 months in two cases, namely infringement of the rules of procedure, omission of action – is irrelevant to the decision previously issued, so that they see no reason to conduct proceedings from our notices, since in their opinion I have not submitted or demonstrated any relevant circumstances or evidence affecting the content of the order to discontinue the investigation 😀
And what with those more than 300 A4 size pages of evidence that you got from National Prosecutor’s Office in Warsaw? What with those unheard and the indicated, and not the indicated possible witnesses etc.?
Did the coronavirus rain on eyes?


Brak dowodów nr 1? Nieprawidłowe: metraż lokalu, położenie, prawo współwłasności - którego nie było, a ponadto, w naszej ocenie zaniżona wartość nieruchomości o około 600 zł/m2.

Brak dowodów nr 1? Nieprawidłowe: metraż lokalu, położenie, prawo współwłasności – którego nie było, a ponadto, w naszej ocenie zaniżona wartość nieruchomości o około 600 zł/m2, skorygowane w części przez byłego komornika po złożonej przeze mnie skardze na czynności.
Na załączonym obrazku obwieszczenie dotyczy tego samego lokalu.
Nieświadomy od 2009 roku? m.in. chyba w tym że powinien dostarczyć operat szacunkowy wierzycielowi hipotecznemu i mojej osobie ze względu na kredyt, który wówczas posiadałem, co jak przypuszczamy nie nastąpiło – i wiele innych..
***


Brak dowodów nr 2? Zaświadczenie spółdzielni mieszkaniowej z 082011, ze znaczną różnicą odsetek, niż przedstawiane przez nich w grudniu 2009.

Brak dowodów nr 2? Zaświadczenie spółdzielni mieszkaniowej z 082011, w którym odsetki wynoszą rzekomo około 21.500 zł, w grudniu 2009, według nich wynosiły około 6.300 zł. Taka “mała różnica”,
a pan prokurator pominął i uznał za nieistotne..


Brak dowodów nr 3? W naszej ocenie wskazywane działanie windykatorów, jako możliwość działania tzw. nieuczciwej konkurencji.

Brak dowodów nr 3? W mojej ocenie tekst z 2006 roku na załączonym obrazku telefonu – wskazuje na możliwe działanie w ramach tzw. nieuczciwej konkurencji.
Był to tekścik jednego z windykatorów pewnej firmy, skierowany do nas na posiadany wówczas telefon komórkowy..


Brak dowodów nr 4? Próba odbioru kilkutonowej maszyny bez protokołu.

Brak dowodów nr 4? Próba odbioru kilkutonowej maszyny bez protokołu.
Na załączonym obrazku – protokół zdawczo odbiorczy maszyny, który przygotowaliśmy we własnym zakresie, gdyż windykator (były funkcjonariusz Policji z ZG), nie miał i nie chciał naszego podpisać, aczkolwiek tonaż maszyny i amatorzy, którzy uczestniczyli w jej odbiorze spowodował, że zmienił decyzję, m.in. ze względu na możliwe uszkodzenie budynku..


#PLIK DO DRUKU www.printpreparation.eu

error: Copyright by PLIK DO DRUKU T.S.
WhatsApp chat